HİZMETLER

Web Sitesi Tasarımı ve Üretimi

Hızlı Sayfalar olarak bir web sitesinin temsil ettiği şirket, kurum, olay veya kişi için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Uzun yıllardır, güncel trendleri takip ederek ve zaman zaman da bu konularda başı çekerek kurumsal web siteleri, etkinlik web siteleri, e-ticaret siteleri (online dükkanlar), kişisel/CV siteleri, blog siteleri, kurum siteleri gibi farklı kategorilerde pek çok projeye imza attık.

Günümüzün tasarım ve teknik gerekleri doğrultusunda, göze hoş göründüğü kadar teknik altyapısı da kuvvetli, güvenli, arama motoru optimizasyonu (SEO) açısından avantajlar sağlayan, müşterilerimizin içerik güncellemelerini rahatlıkla yapabilecekleri web siteleri için doğru adres olduğumuzu düşünüyoruz. Bugüne kadar kulaktak kulağa duyulmuş olmamızın sebebi de bu olsa gerek.

Kurumsal/Şirket Web Siteleri

Güven veren, güzel tasarımlı, fonksiyonel ve güvenli bir web sitesine ihtiyacınız var. Sizin için hazırlayacağımız web sitesi ile bu özelliklerin yanında arama motoru optimizasyonuna (SEO) uygun bir yapı, firma/kurum yetkililerinizin veya çalışanların kolaylıkla site içeriğini güncelleyebilecekleri bir yönetim paneli, gelişmiş iletişim, iş başvuru vb. formlar, periyodik yedekleme seçenekleri, kısaca değer verdiğiniz web sitesine değer katan, en çok ihtiyaç duyacağınız özellikleri sunuyoruz.

Kurumsal web sitesi talepleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Özel bir proje isteğiniz var ise Proje Talebi bölümündeki formu doldurursanız, size özel bir çözüm üretmekten mutluluk duyarız.

Etkinlik Web Siteleri

Bir kongre, konferans, forum, zirve, toplantı gibi bir etkinliğin web sitesinin kategorisine has çeşitli özel ihtiyaçları vardır. Yıllardır etkinlik web siteleri üreten bir firma olarak Hızlı Sayfalar her tür etkinliğiniz için en uygun web sitesi çözümünü üretir.

Etkinlik siteniz, sponsor ve destekleyen firma ve kurum logoları, birden çok salon programını görüntüleyebilecek etkinlik programı, kayıt/ön kayıt formları, konuşmacılar bölümü ve opsiyonel olarak biletleme özellikleriyle etkinliğinizi desteklemeye hazır olacak.

Etkinlik sitelerinin içeriklerinin ayrıca çoğu zaman sıkça güncellenmesi gerekir. Hızlı Sayfalar sitelerin sürekli güncellenmesi, gerekli bölümlerin eklenmesi/çıkartılması, toplu e-mail hizmetleri sistemlerine bağlanması gibi konularda da bizden aylık veya yıllık anlaşmalar ile sürekli destek alabilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi / Online Mağaza

Hızlı Sayfalar ile ürünlerinizi kolayca web sitenizde satışa koyabilir, arama motoru optimizasyonu (SEO) özellikleri gelişmiş siteniz ile Google ve diğer arama motorlarında avantajlı pozisyonlarda listelenerek* satışlarınızı arttırabilir, ödemeleri Türk bankaları Sanal POS sistemleri aracılığıyla, PayU Türkiye ile, PayPal ile veya dilediğiniz diğer online ödeme sistemleri ile alabilirsiniz.

Hızlı Sayfalar ile online dükkanınızı açmanız artık çok kolay!

Uygulama Geliştirme

Web Uygulamaları / İnternet Projeleri

Hızlı Sayfalar her boyuttaki web uygulamalarınız, mobil uygulamalarınızın web bileşenleri, İnternet üzerinde yer alacak her tür projenizi deneyimli kadrosu ile yürüterek projenizin zamanında tamamlanmasını sağlar.

Her tür web projeniz için lütfen Proje Talebi sayfasındaki formu doldurarak bize ulaştırın veya bizimle irtibata geçin.

Mobil Uygulamalar

Hızlı Sayfalar başta iOS, Android ve Windows olmak üzere tüm platformlar için mobil uygulama projelerinizde yanınızda. Uygulama örneklerimizi ve referanslarımızı görmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Her tür mobil uygulama projeniz için lütfen Proje Talebi sayfasındaki formu doldurarak bize ulaştırın veya bizimle irtibata geçin.

Diğer Hizmetlerimiz

Kurumsal Web ve E-posta Barındırma (Hosting)

Web sitenizin güvenli ve hızlı bir sunucuya, bir eve, e-maillerinizin sürekliliği olan ve güvenilir bir omurgaya ihtiyacı var.

Günümüzde e-posta en yoğun kullanılan ve en güvenilir olmasına ihtiyaç duyduğumuz iletişim araçlarından biri haline gelmişken, hepimiz işlerimizde iletişim aracı olarak e-postalara bel bağlamışken hizmetlerde kesintiler yaşanmasını, mesajlarımızın spam/istenmeyen posta klasörüne düşmesini, kısaca e-posta iletişiminde sorunlar yaşamayı hiçbirimiz istemeyiz.

Hızlı Sayfalar tüm bunların ışığında dünyanın en güvenilir, en çok tercih edilen ve hizmet sürekliliği açısından hep önde olan firmalardan aldığı hizmeti müşterilerine daha kişisel müşteri hizmetleri ile birlikte sunmaktadır.

Web barındırma hizmetlerimiz de aynı prensipler doğrultusunda hızlı, güvenli ve sürekli sunucular üzerinden yüksek müşteri memnuniyeti ile sunulur.

Alan Adı Tescil ve Kira Hizmetleri
Web siteniz ve işinizi ön plana çıkartmak isteyeceğiniz alan adınızı Orca üzerinden uygun fiyatlarla kolayca alabilir ve süresi doldukça yenileyebilirsiniz.